محصولات تحلیلگران آمارد

سیستم یکپارچه شهرسازی

نرم افزار سیستم یکپارچه شهرسازی شامل انجام فرآیندهای امور شهرسازی از جمله صدور پروانه های ساختمانی، گواهی های عدم خلاف و صدور پایان کار، صدور پاسخ استعلام ها، محاسبات خودکارعوارض ها و امور نوسازی و اصناف است. زیر سیستم های این نرم افزار عبارتند از:

سیستم یکپارچه مالی و اداری

هدف سیستم جامع حسابداری شرکت های آمارد، مکانیزه کردن سیستم های مالی و اداری شهرداری ها ست ،به نحوی که پاسخگوی نیاز تمامی سازمان ها باشد. از ویژگی های بارز آن می توان به صدور انواع گزارشات اشاره نمود. زیرسیستم های این نرم افزار عبارتند از:

سیستم حقوقی

سیستم اتوماسیون اداری

سیستم اتوماسیون اداری آمارد سیستمی تحت وب ،جهت سازماندهی و و یکپارچگی هرچه بیشتر سازمان ها ارائه شده است لذا این امر باعث بالا رفتن کارایی و سرعت سازمان و کاهش هزینه می شود. به اختصار بعضی از قابلیت های این سیستم را میبینیم:

قابلیت اسکن نامه ها و ثبت در کامپیوتر به عنوان اسناد تصویری ...)

تولید گزارش مدیریتی برای هر روز . هفته یا سال

امکان هشدار به محض دریافته نامه یا مکاتبه داخلی جدید

امکان خروجی ECE

امکان دریافت و ارسال اتوماتیک(Fax)

مشاهده کارتابل عمومی

امکان گردش نامه و مکاتبات به صورت الکترونیکی

اتوماسیون شورای شهر

سیستم اتوماسیون آمارد یک نرم افزار تحت وب می باشد که برای سهولت گردش کار داخلی شورا ،جهت مدیریت مراحل از ثبت درخواست ها تا پیگیری های کارشناسی و مدیریت جلسات شورا تا ثبت مصوبات و تهیه صورت جلسه پیاده سازی گردیده است ، به این صورت که کلیه ی درخواست های شهروندان و ارگان های دولتی در سامانه ثبت می گردد. مراحل مربوط به هر درخواست با نظرات کارشناسی ، جلسات کمیسیون ها و جلسات صحن شورا طی می شود و نهایتا مصوبه ای برای درخواست مذکور ثبت خواهد گردید. به اختصار به برخی از مزایای این نرم افزار اشاره میکنیم.

آمار مجموع ساعات جلسات در بازه زمانی مشخص به تفکیک صحن شورا و کمیسیونها

ثبت پاسخ های فرمانداری

مدیریت جلسات

ثبت و ابلاغ صورت جلسه ها به فرمانداری

امکان ثبت صورت جلسه به صورت اتوماتیک

سیستم های سازمانی

زیر سیستم های این نرم افزار شامل موارد زیر است :

پورتال های شهری

پورتال های شهری آمارد در دو سطح سازمانی و شهرداری مطرح است برای دیدن نمونه کارهای آمارد بر روی اینجاکلیک کنید

سطح سازمان

سطح شهرداری

دیدگاه ما

تلاش مستمر آمارد درجهت تبدیل به شریکی مسئولیت پذیر برای مشتریان خود که با اعتماد بر این مجموعه کار خود را پیش گرفتند و همچنین انجام کسب و کار به شیوه ای جامع و با تکیه بر احترام به حقوق مشتری.
شرکت تحلیلگران آمارد میکوشد همواره با تکیه بر متخصصین بخش نرم افزار، سخت افزار و تحلیلگران توانمند خود نیازمندیهای روز بازار کسب و کار را مشخص و با توجه به آن و با در نظرگرفتن کارایی شرکت ،اعم از دولتی و خصوصی مناسب ترین نرم افزار راارایه دهد.
رضایت مشتری و توجه به خواسته مشتری همواره نگاه مدیران و کارکنان آمارد بوده است تا با برآورده کردن تمایلات و خواسته های مشتریان رضایت آنها را بیش از پیش جلب کنند.

نرم افزارهای یکپارچه آمارد

نگاهی سریع به گستره ی ویژگی های نرم افزارهای یکپارچه آمارد

همخوانی با مایکروسافت

نرم افزارهای یکپارچه آمارد قابلیت تعامل کامل با نرم افزارهای مایکروسافت را دارا میباشد. لذا میتوان به راحتی در محیط مایکروسافت با نرم افزار آمارد کار کرد.

ایجاد کمترین تغییر در سخت افزار سیستم

یکی از دغدغه های مدیران تغییرات سخت افزار های موجود در هنگام ورود یک نرم افزار جدید میباشد که نرم افزار جامع آمارد این مشکل را رفع کرده و قابل اجرا دراکثر پلتفرم ها می باشد

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

پس از انتخاب یک محصول خوب و کارآمد، دغدغه پیش آمده، خدمات پس از فروش و نگهداری مطلوب نرم افزار است، که شرکت تحلیلگران آمارد با کادر مجرب خود مستقر در بخش پشتیبانی پاسخگو این دغدغه است.

اجرا در تبلت

واسط کاربری نرم افزار های جامع آمارد به گونه ای طراحی شده که قادر است سایز خود را با توجه به اندازه صفحه تغییر دهد با این حساب به راحتی با مرورگر تبلت قابل اجرا می باشد.

تحلیل جامع و کامل

در طراحی تمامی زیر سیستم های نرم افزار های جامع آمارد از بهترین کارشناسان حوزه های مختلف برای تجزیه و تحلیل استفاده شده است تا بهترین عملکرد و کارایی را برای مشتریان به وجود آورد.

امنیت بالا

نرم افزار های جامع آمارد از جدیدترین ویژگی های امنیتی در طراحی خود استفاده می نماید .

همواره داشتن درآمد پایدار برای ارگانی نیمه دولتی مانند شهرداری از نیازهای اساسی و کلیدی می باشد. ممیزی املاک مطمئن ترین راه برای دستیابی به این مهم می باشد. طبق قانون نوسازی ممیزی املاک هر 5 سال یک بار باید توسط شهرداری ها انجام گیرد تا شهرداری به عنوان متولی امور شهری از املاک و مستغلات در شهر مطلع گردد و نسبت به صدور فیش های نوسازی برای دریافت وصولی اقدام نماید. در راستای شناسایی دقیق املاک و همچنین داشتن الگویی مدون پس از انجام عملیات ممیزی توسط مامورین ممیزی ، پیاده سازی و تحلیل اطلاعات و داده ها توسط تحلیلگران GIS صورت می پذیرد.

شرکت تحلیلگران آمارد با در اختیار داشتن کادر با تجربه و متخصص در زمینه شهرسازی و سابقه فعالیت در شهر های مختلف کشور دانش فنی مورد نیاز و تیم اجرایی در مطالعات شهری و استقرار پایگاه داده GIS با روش های بروز را دارا می باشد از جمله روش های بکار گرفته شده استفاده از خدمات ممیزی نوین (نقشه برداری و عکس ها و تصاویر ماهواره ای) و انطباق نتایج حاصله با اطلاعات به دست آمده از برداشت های میدانی می باشد که علاوه بر دقت، سرعت انجام پروژه را افزایش داده است.